Mesaj gönder
Evde > Ürünler > Ultrasonik Kaynak Aleti >
Etkili Ultrasonik Kaynak Aracı Su Geçirmez Ultrasonik Metal Kaynakçı

Etkili Ultrasonik Kaynak Aracı Su Geçirmez Ultrasonik Metal Kaynakçı

diy ultrasonik kaynakçı

sürekli ultrasonik kaynak

Menşe yeri:

Çin

Marka adı:

Rps-sonic

Sertifika:

CE

Model numarası:

rsp-WH216

Bizimle İletişim

Bir teklif isteği
Ürün Detayları
Adı:
ultrasonik kaynak ekipmanları
Frekans:
20KHZ
Güç:
5000W
Maksimum çerçeve yüksekliği:
280mm
Ödeme ve Gönderim Koşulları
Min sipariş miktarı
1pcs
Fiyat
Negotiable
Ambalaj bilgileri
AHŞAP KUTU
Teslim süresi
5-8days
Ödeme koşulları
T/t, Western Union
Yetenek temini
200pcs/month
Ürün Açıklaması

etkili su geçirmez ultrasonik kaynak elektronik bileşenler 20 khz

ULTRASONİK KAYNAK NEDİR?

Basit bir deyişle, ultrasonik kaynak, basınç altında temas eden iki parçayı ısıtmak ve bağlamak için yüksek frekanslı titreşimler kullanır. Bu yüksek frekanslı titreşimler çoğu durumda insan işitme sınırını aşmaktadır. Bu kaynaklarda kullanılan ultrasonik frekanslar tipik olarak 15 kHz ila 75 kHz arasındayken, insan işitme aralığı 20 Hz ila 20 kHz'dir. Teknik 60'lı yıllarda patentlendi ve ilk olarak oyuncak endüstrisinde kullanıldı. O zamandan beri teknoloji ilerlemeye devam ediyor ve tıp, elektronik, ambalaj ve otomotiv gibi endüstrilerde kullanılıyor. Ultrasonik kaynak, plastiklerin yanı sıra metaller için de kullanılabilir, ancak bu makale öncelikle plastik kaynağa odaklanacaktır. Ultrasonik kaynağı daha iyi anlamak için bir kaynak makinesinin bileşenlerini inceleyelim. Ultrason ile kaynak, yüksek frekansta çalışan mekanik hareketlerle oluşturulan ısıyı kullanarak termoplastikleri veya metalleri birleştirme işlemidir. Yüksek frekanslı bir elektrik enerjisi üretilir ve bu yüksek frekanslı mekanik harekete dönüştürülür. Uygulanan kuvvet, metallerin veya termoplastiklerin birleşme yüzeylerinde veya bağlantı alanlarında ısı sürtünmesi üretmek için mekanik hareket ile birlikte kullanılır. Bu ısı sürtünmesi, parçaların birlikte erimesine neden olarak, malzemeler soğuduktan sonra güçlendirilen bir moleküler bağ oluşturur. Metaller söz konusu olduğunda, ısı sürtünmesi metal yüzeylerin sıcaklıklarını erime noktasının yaklaşık üçte birine yükseltir. Isı sürtünmesi, metalleri eritmek yerine metal yüzeylerden filmleri ve metal oksitleri temizleyerek metal atomlarının yüzeyler arasında hareket etmesine ve metalleri bir araya getirmesine izin verir.

fonksiyon

1. Frekans otomatik takip: akıllı kontrol sistemi, frekans otomatik izleme.

2. genlik ayarı Sonsuz : genlik ayarı Sonsuz, genlik artışı ve % 5 azalma;

3. akıllı koruma: frekans ofset koruması, çıkış aşırı yük koruması, kalıp hasar koruması;

4. elektrik bileşenleri: makinenin tüm pnömatik bileşenleri ve ana elektronik bileşenleri Almanya ve Japonya'dan ithal edilmektedir;

5. gövde yapısı: makinenin çerçeve özel çelik yapı benimsenmesi ve hassas döküm alüminyum CNC işleme işleme tarafından yapılan, çerçeve daha hassas ve daha kararlı

Parametre:

Sıklık

15kHz

20KHz

Jeneratör

3000W / 5000W

2000W / 3000W

Kaynak modeli

Zaman modeli enerji modeli, güç modeli, derinlik modeli

Mesafe mikro ayarı

20-100mm Hassasiyet: 0.01 mm

Maksimum çerçeve yüksekliği

280mm

Giriş gerilimi

220V / 110V

Uygulamalar
Ultrasonik montaj, otomotiv, cihaz, tıbbi, tekstil, ambalaj, oyuncak ve elektronik pazarlarındaki birçok uygulama için tercih edilen yöntemdir. Ultrasonik montajın temel avantajları - hızlı, güçlü, temiz ve güvenilir kaynaklar - tüm pazarlarda ortaktır.

cihaz Bu yüksek hacimli pazarda, hermetikite, güç ve ayrıca kozmetik görünüm önemlidir. Uygulamalar şunlardır: buharlı ütü, pompa gövdesi, elektrikli süpürge çubuğu ve bulaşık makinesi püskürtme kolu.
Otomotiv Lensler, filtreler ve vanalar gibi uygulamalarda hermetik contalar. Diğer uygulamalar şunları içerir: torpido gözü kapısı, gösterge paneli, hava yönlendirici ve kütle hava akış sensörü.
Bilgi depolama disklerinde indirgenmiş partikül maddeli "temiz" montajlar üretilir. Diğer uygulamalar arasında şerit kartuşların montajı ile ses ve video kasetleri bulunur.
Tüketici Swatch® imalatında hassas kaynak, istifleme ve şekillendirme işlemleri kullanılmaktadır.
Elektriksel Birden fazla istifleme ve yerleştirme uygulaması genellikle tutarlı güvenilirliğe sahip yüksek hacimli üretim gereksinimleri için otomatikleştirilir. Uygulamalar şunları içerir: terminal blokları, konektörler, anahtarlar (örn. Geçiş, daldırma, döner hızlı ve diyafram) ve bobin düzenekleri.
Tıbbi Kontaminasyon olmaması ve temiz bir odada çalıştırılabilmesi, kaynağın gücü kadar önemlidir. Kritik yaşam destek cihazları için güvenilir, tekrarlanabilir montajlar, proses kontrolündeki yeni yeteneklerle üretilir. Uygulamalar şunları içerir: arteriyel filtre, kardiyometri rezervuarı, kan / gaz filtresi, yüz maskesi ve IV başak / filtre.
paketleme Aseptik ambalajlardan diş macunu tüplerine kadar, ultrasonik düzeneğin eklem bölgesindeki ürün kontaminasyonu yoluyla sızdırmazlık özelliği büyük bir avantajdır. İyi kozmetik görünümüne ek olarak, ultrasonik montaj, blister ambalajlar için kurcalamaya karşı dayanıklı contalar sağlar. Uygulamalar şunlardır: çeşni dağıtıcı, blister ambalaj, meyve suyu kese, meyve suyu karton ve plastik kaplamalı kağıt bardaklar.
Oyuncak Bu son derece rekabetçi endüstride, yapıştırıcıların, vidaların ve çözücülerin veya diğer sarf malzemelerinin ortadan kaldırılması, güçlü, güvenli, flaşsız montajlara eklenen bir avantajdır.

RFID kart kaynağı

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin

Gizlilik Politikası Çin İyi Kalite Ultrasonik Kaynak Aleti Tedarikçi. telif hakkı © 2020-2023 ultrasonicweldingtool.com . Her hakkı saklıdır.