Mesaj gönder
Evde > Ürünler > Ultrasonik Kesme Cihazı >
Titanyum Bıçaklı Otomatik İzleme Ultrasonik Kesme Cihazı 300w 40Khz El Tipi

Titanyum Bıçaklı Otomatik İzleme Ultrasonik Kesme Cihazı 300w 40Khz El Tipi

Ultrasonik Kesme Cihazı 300w

Ultrasonik Kesme Sistemi Otomatik İzleme

Titanyum Kesme Bıçağı Ultrasonik Cihaz

Menşe yeri:

Çin

Marka adı:

Rps-sonic

Sertifika:

CE

Model numarası:

RPS-C40

Bizimle İletişim

Bir teklif isteği
Ürün Detayları
Sıklık:
40KHz
Güç:
300W
Korna malzemesi:
titanyum
Ağırlık:
6kg
Bıçak kalınlığı:
0,6 mm
Uygulama:
dokunmamış kesim, köpük kesimi, kumaş kesimi
Ödeme ve Gönderim Koşulları
Min sipariş miktarı
1 parça
Fiyat
negotiable
Ambalaj bilgileri
KARTON
Teslim süresi
1 GÜN
Ödeme koşulları
T/T
Yetenek temini
200 ADET/AY
Ürün Açıklaması

Otomatik İzleme 40Khz 300w Titanyum Kesme Bıçağıyla El Kullanılabilir Ultrasonik Kesme Cihazı

 

 

Parametreler

 

Sıklık 40Khz
Frekans ayarlama Otomatik takip tipi
Maks. güç çıkışı 300W
Güç çıkışı Sonsuz ayarlama
Güç kaynağı AC200V 50/60Hz
Dış boyut (mm) 120*120*380
Ağırlık 6kg
Kılıç kalınlığı 0.6mm

 

 

RPS-SONIC ultrasonik kesme sistemleri kauçuk, karbon lif, Nomex ve çeşitli bal kurusu gibi kompozit havacılık malzemelerini kesmek için idealdir.RPS-SONIC'in ultrasonik kesme sistemleri el cihazları olarak çalıştırılabilir veya otomatik makinelere dahil edilebilirUygulamalar ve tasarım mühendisliği ekibimiz kesme uygulamalarının zorlu taleplerini karşılamak için endüstri lideri aletler geliştirdi.Korn bıçağı teknolojisinin tek parça yapısı kırılmayı ve enerji kaybını neredeyse ortadan kaldırırGüçlü tasarımlarımız, bıçağı desteklemeden düz kesimler sağlayan en az bıçak bükülmesini sağlar.30Acil kesimlere ihtiyaç duyulduğunda, 20 kHz ultrasonik jeneratörlerimiz ve aletlerimiz harika bir çözümdür.Daha küçük bir ayak izi veya daha hafif bir yük gerekirse 30 ve 40 kHz kesme sistemlerimiz mükemmel bir uyum sağlar ve sessiz bir çalışma ortamı sağlar. Our ultrasonic horns designed to work with replaceable carbide cutting blades is a proven solution for aerospace materials that would otherwise not be feasible with standard ultrasonic tooling materials.

 

Ultrasonik ekipman

Ultrasonik makineler arasında ultrasonik işleme makinesi, ultrasonik kaynak makinesi, ultrasonik temizleme makinesi, ultrasonik dağılım makinesi, ultrasonik ölçüm cihazları,ultrasonik levitasyon, vb. ve biz ultrasonik işleme makinesi konusunda uzmanlaştık. We deal with ultrasonic cutters that can cut materials with less resistance or ultrasonic polisher that can polish metal such as molds with high efficiency by making use of ultrasonic wave to transmit oscillation to tools.


Ultrasonik kesme makinesi neyi keser?

Ultrasonik kesicinin bıçağı saniyede 20.000 - 40.000 kez (20 - 40 kHz) titreşmektedir.Dokunmamış kumaşlar ve kompozit malzemelerBakım konusunda mükemmel olmasının yanı sıra, ürünlerimiz çevre dostu, çünkü büyük ölçüde kırıntı, atık su, gürültü veya duman atmazlar.


Ultrasonik kesiciler nasıl çalışır?

Her nesnenin kendine has bir frekansı vardır, bu da nesneyi istikrarlı kılar ve kolayca salınır.küçük bir kuvvet büyük bir salınım elde edebilirBu fenomene rezonans denir. Kesme kenarı rezonans kullanımı ile büyük ölçüde salınır.

Ultrasonik kesici, salınım üreten bir "transdüsörden" ve salınımı tahrik eden bir "ossilatörden" oluşur.ve bir AC voltajı uygulayarak pizoelektrik elemanı için osylatörden dönüştürücü karakteristik frekansı ile uyumlu, kesme bıçağı da dahil olmak üzere tüm vibratör rezonansa girer.Dönüştürücü, kesme yükü nedeniyle ossilatöre frekans veya amplitud sapma bilgisini ileten geri bildirim kontrol sistemi ile birlikte gelir.Geri bildirim kontrol sistemi rezonans durumunu ve bıçağın genişliğini istikrarlı tutabilir ve kesicilerin her zaman malzemeleri keskin ve temiz kesmelerini sağlar.

Titanyum Bıçaklı Otomatik İzleme Ultrasonik Kesme Cihazı 300w 40Khz El Tipi 0

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin

Gizlilik Politikası Çin İyi Kalite Ultrasonik Kaynak Aleti Tedarikçi. telif hakkı © 2020-2023 ultrasonicweldingtool.com . Her hakkı saklıdır.