Mesaj gönder
Evde > Ürünler > Ultrasonik güç kaynağı >
Maske Dilimleyici Ultrasonik Maske Yapma Makinesi için 20Khz Ultrasonik Kaynak Jeneratörü

Maske Dilimleyici Ultrasonik Maske Yapma Makinesi için 20Khz Ultrasonik Kaynak Jeneratörü

Dijital Ultrasonik Kaynak Jeneratörü

Ultrasonik Kaynak Jeneratörü 20Khz

Maske Dilimleyici Ultrasonik Kaynak Jeneratörü

Menşe yeri:

Çin

Marka adı:

Rps-sonic

Sertifika:

CE

Model numarası:

RPS-W20

Bizimle İletişim

Bir teklif isteği
Ürün Detayları
Sıklık:
20Khz
Güç:
2000w
Tip:
Dokunmatik ekranlı dijital
Ağırlık:
15kg
Korna malzemesi:
Alüminyum veya çelik
Başvuru:
dokuma olmayan kaynak
Boy:
38*24*11 cm
Boynuz boyutu:
110*20mm
Ödeme ve Gönderim Koşulları
Min sipariş miktarı
1 parça
Fiyat
negotiable
Ambalaj bilgileri
kutu
Teslim süresi
1 gün
Ödeme koşulları
/ T
Yetenek temini
200PCS / AY
Ürün Açıklaması

Maske dilimleyici ultrasonik maske yapma makinesi için ultrasonik dijital kaynak jeneratörü

 

Parametre

 

Kalem Parametre
Sıklık 20KHZ
Güç 2000W
Boynuz boyutu 110*20 VEYA 150*35mm
Boynuz malzemesi Çelik veya Alüminyum
ağırlık 14.5kg

 

Açıklama

 

Ultrasonik Kaynak Jeneratörü, termoplastik kaynak makinesi, punta kaynağı, mozaik makineleri arasındaki metal ve plastik parçalar, ultrasonik makine, ultrasonik öğütücü ve ultrasonik plastik işlemci gibi çeşitli kaliteli ürünler tarafından kullanılmaktadır.

 

Ultrasonik kaynak becerisi çeşitli alanlarda yaygın olarak kullanılmaktadır.Ana kullanımlarından biri, gıda, tekstil, kimyasallar, yağ ve su endüstrisinde termoplastiklerin kaynaklanmasıdır.Ayrıca malzeme israfında, metallerin kaynaklanmasında ve delinmesinde geniş kullanım alanına sahiptir.İnvertörlerde ultrasonik güç cihazları da kullanılmaktadır.Günümüzde devre tasarımları iyileştirilmiştir;yeni topolojiler geliştirilmiş ve ultrasonik güç cihazları daha güvenilir hale getirilmiştir.Yük uyarlanabilirliği iyileştirildi ve ürün tutarlılığı da daha iyi.Güç verimliliği, cihazların hacminin azalmasıyla birlikte unutulmaz bir dönüm noktasıdır.Otomatik tarama, algılama ve frekansın izlenmesi de sağlanır.Arıza koruması ve tespiti de otomatikleştirilmiştir.Güç ve empedans ayarı da mümkündür.İnsan-makine diyalogu, yazılım yükseltmeleri ve diğer işlevler de geliştirildi.

Endüstriyel düzeyde ünlü tekniklerden biri, birlikte veya yakından birleştirilmesi gereken malzeme parçalarına yüksek basınç altında yüksek frekanslı titreşimlerin uygulandığı ultrasonik kaynaktır.Bu şekilde yeni bir kaynak hazırlanır.Bu yöntem, plastikler ve doğal olmayan malzemeler için kullanılır.Bu modern teknikte, parçaları kaynaklamak için somun, cıvata veya lehim malzemelerine ihtiyaç duyulmaz.

Ultrasonik kaynak ekipmanları bir makine presinden oluşur, Ultrasonik Kaynak Jeneratörü , Ultrasonik Kaynak Dönüştürücü, Ultrasonik Korna, ve bileşen desteği takım ve güçlendirici.

 

Özellikleri

  • Otomatik frekans takibi (Manuel ayar da mevcuttur)
  • Transdüser hatası ile aşırı yük için çift koruma fonksiyonu.
  • Çıkış gücü yüke göre ayarlanır
  • Farklı parametre dönüştürücüleri de implante edildi
  • Çift yağlama ve dikey organizasyon

 

 

Başvuru

 

Şu anda, yüksek güçlü ultrasonik cihazlar esas olarak termoplastiklerin kaynaklanması ve endüstriyel temizliği için kullanılmaktadır, ancak gıda ve tekstil endüstrisi, petrol endüstrisi, su arıtma, kimya endüstrisi, kanalizasyon çamuru arıtma, metal kaynak ve delme, hafif kimya endüstrisi, ölçek önleme vb. Ayrıca çok geniş uygulama beklentileri vardır.Ultrasonik cihaz, bir ultrasonik invertör güç kaynağı ve bir dönüştürücüden oluşur.Ultrasonik inverter güç kaynağında kullanılan güç cihazları dört aşamadan geçmiştir: elektron tüpü, tristör, transistör ve IGBT.Son yıllarda devre tasarımında yeni devre topolojisi ve yeni güç cihazları kullanılmaya başlanmıştır.Ultrasonik güç kaynaklarının güvenilirliği, yük uyarlanabilirliği ve ürün tutarlılığı iyileştirildi ve verimlilik de büyük ölçüde iyileştirildi.Ürünün hacmi de azaltılmıştır.Bu nedenle, yeni IGBT ultrasonik güç kaynağı, günümüzün güç ultrasonik güç kaynağının gelişme eğilimini temsil etmektedir.

 

Maske Dilimleyici Ultrasonik Maske Yapma Makinesi için 20Khz Ultrasonik Kaynak Jeneratörü 0

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin

Gizlilik Politikası Çin İyi Kalite Ultrasonik Kaynak Aleti Tedarikçi. telif hakkı © 2020-2023 ultrasonicweldingtool.com . Her hakkı saklıdır.